Mikołaje opanują Falę

autor:

09.12.2023

Skoki do wody w mikołajowych strojach, rzut workiem do celu czy plenerowy seans filmowy w basenie zewnętrznym – to tylko część atrakcji zaplanowanych na sobotę przez łódzki Aquapark Fala.

Mikołaje przejmą cały teren Aquaparku, łącznie z basenami, zjeżdżalniami, strefą basenów zewnętrznych i Saunarium. Do zabawy będą zachęcać animatorzy w strojach Mikołajów, śnieżynek i elfów. Na każdego, kto weźmie w niej udział czeka tego dnia mnóstwo niespodzianek.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17 od Wielkiego Zjazdu Mikołajów, w którym może wziąć udział każdy. W zjeździe weźmie udział 27 osób, które pojawią się w otrzymanym od Aquaparku pełnym mikołajowym rynsztunku na trzech torach zjeżdżalni. Najszybsza finałowa trójka powalczy o wejściówki na Falę o wartości 400, 300 i 200 zł. Na godzinę 18:00 zaplanowano plenerowy seans filmowy. Ekran stanie przy zewnętrznym basenie wypływowym z gorącą wodą, a zanurzeni w niej widzowie obejrzą „Dziennik Bridget Jones” – film, który wybrali podczas głosowania internetowego. O tej samej porze mikołaje będą skakać „na bombę” do basenu wewnętrznego.

Inne atrakcje przewidziane tego dnia to m.in. zjazd Mikołajów ze zjeżdżalni Thunder na 4- osobowych pontonach, wyścig pływacki w basenie sportowym z workiem i w czapce Mikołaja czy rzut świątecznym workiem z prezentami przez świetlistą obręcz umieszczoną na brzegu basenu. Uczestnicy każdej z zabaw otrzymają wejściówki do Aquaparku.

– Chcemy, żeby tego dnia wszyscy nasi goście poczuli się jak dzieci – wyjaśnia Anna Duda z działu marketingu Aquaparku Fala. – Im więcej szaleństwa, śmiechu i zabawy, tym lepiej.

Nieczęsto jest przecież okazja, żeby popływać w basenie w czapce i stroju Mikołaja, więc lepiej nie przegapić takiej okazji. Mikołajów nie zabraknie również w basenowej strefie dla dzieci – tu przygotowano atrakcje dla najmłodszych, podczas których nie zabraknie świątecznych gier i zabaw takich jak np. rzut śnieżką do komina Mikołaja.

Wspomnienia z mikołajkowej zabawy będzie można upamiętnić w formie fotografii umieszczonych na magnesach, które będzie można bezpłatnie odebrać na stoisku w Strefie Basenowej. Świąteczny klimat zapanuje również w Strefie Saun, gdzie saunamistrzyni, Karolina Grzelak zaprosi na mikołajkowe naparzanie. Wydarzenie potrwa do godziny 21:00.

Zobacz również:

piątek, 1 marca 2024

 - Red Bull Can You Make It – wyrusz w przygodę życia!

Red Bull Can You Make It – wyrusz w przygodę życia!

Już wkrótce trzyosobowe zespoły z całego świata wyruszą w siedmiotygodniową podróż po Europie w towarzystwie… charakterystycznych, srebrno-niebieskich puszek. więcej

Manufaktura (Łódź, ul. Karskiego 5)
01.03.2024 10:00
 - "Szalone nożyczki" spektakl Teatru Powszechnego w Łodzi

"Szalone nożyczki" spektakl Teatru Powszechnego w Łodzi

Teatr Powszechny w Łodzi zaprasza na Dużą Scenę na kultową komedię „Szalone nożyczki”. więcej

Teatr Powszechny w Łodzi, Duża scena (ul. Legionów 21)
01.03.2024 19:00
 - "Wszyscy jesteśmy dziwni" spektakl Teatru Nowego w Łodzi

"Wszyscy jesteśmy dziwni" spektakl Teatru Nowego w Łodzi

Drogie osoby, opowiemy wam o placu zabaw świata, Sodomie nad morzem; o raju dla biedaków! więcej

Teatr Nowy im. K. Dejmka w Łodzi, Mała scena (ul. Zachodnia 93)
01.03.2024 19:15
 - Ania Dąbrowska w Klubie Wytwórnia

Ania Dąbrowska w Klubie Wytwórnia

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa na niezwykłe wydarzenie, koncertu pierwszej damy polskiego ‘pop’ Ani Dąbrowskiej z okazji 20-lecia działalności artystycznej. więcej

Klub Wytwórnia (Łódź, ul. Łąkowa 29)
01.03.2024 20:00

sobota, 2 marca 2024

 - Akcja "W ŁODZI DO LOGOPEDY SIĘ CHODZI"

Akcja "W ŁODZI DO LOGOPEDY SIĘ CHODZI"

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty logopedyczne. więcej

02.03.2024 09:00
 - The Art Studium Teatralne

The Art Studium Teatralne

Studium Teatralne dostarcza funkcjonalnych narzędzi niezbędnych w pracy aktorskiej, pomaga również budować bazę teoretycznej i praktycznej wiedzy, związanej z teatrem jako dziełem sztuki. więcej

02.03.2024 10:00
Kontakt