Muzeum Fabryki - Koncert Charytatywny dla kobiet

autor:

Muzeum Fabryki (Manufaktura - Łódź, ul. Drewnowska 58)

08.03.2024

Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki na niezapomniany wieczór pełen emocji i pozytywnych wrażeń. Bądźcie z nami i wesprzyjcie szczytny cel, zbierając fundusze na pomoc kobietom w potrzebie.

Muzeum Fabryki - Koncert Charytatywny dla kobiet

Jesteśmy przekonani, że razem możemy zdziałać wielkie rzeczy!

Charytatywny koncert uczniów studia wokalnego Fabryki Brzmienia to wspaniała inicjatywa, która nie tylko promuje młode muzyczne talenty, ale także wspiera ważną sprawę - Fundację Amazonki Łódź Centrum.

Muzeum Fabryki to idealne miejsce na takie wydarzenie, które pozwoli uczestnikom cieszyć się muzyką oraz poczuć radość z pomagania innym. Biorąc udział w koncercie i dokładając się do zbiórki, możemy razem wnieść swój wkład w pomoc potrzebującym. Jesteśmy przekonani, że ten wieczór będzie niezapomnianym doświadczeniem zarówno dla wykonawców, jak i publiczności.

Koncert odbędzie się w Muzeum Fabryki w piątek 8 marca o godzinie 17:00. Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników muzyki i pięknych głosów na niezapomniane spotkanie z utworami dedykowanymi kobietom.

Fabryka Brzmienia to Łódzkie studio wokalne prowadzonego przez Ewelinę Kisiel-Kraćkowską i Katarzynę Krupę od 2020 roku.

Zasady zbiórki:

Jak zawsze podczas koncertów charytatywnych, zachęcamy Was, byście w ramach biletu wstępu na koncert, wpłacili minimum wartości za bilet do Muzeum prosto do puszki wybranej fundacji, w tym przypadku będziemy zbierać na Fundację Amazonki Centrum Łódź

Serdecznie zapraszamy


Charytatywny koncert dla kobiet - www

Charytatywny koncert dla kobiet - FB

Zobacz również:

Kontakt