Pobij beauty rekord z siostrami ADiHD na Meet Me Make Up

autor:

Manufaktura (Łódź, ul. Karskiego 5)

09.03.2024

Targi Meet My Make Up już na stałe wpisały się w kalendarz wiosennych atrakcji w Manufakturze. Wielkie święto kobiecości co roku przyciąga łódzkie urodomaniaczki.

Pobij beauty rekord z siostrami ADiHD na Meet Me Make Up

Przed nami dzień pełen inspirujących spotkań, warsztatów czy pokazów, a także… wielkie bicie rekordu w jednoczesnym malowaniu ust!

Celebrowanie kobiecości będzie trwać przez całą sobotę. W rotundzie galerii handlowej w godzinach 10-20 będzie można bliżej poznać najlepsze urodowe marki dostępne w Manufakturze. Swoje beauty stoiska i oferty zaprezentują: Bath and Body, The Body Shop, Yves Rocher, Now Brow, Golden Rose, Organique. Głównym punktem tego dnia o godzinie 15, będzie próba pobicia rekordu Polski w jednoczesnym malowaniu ust szminką pod czujnym okiem sędziego. Chętne łodzianki muszą pojawić się w rotundzie galerii handlowej Manufaktury o godzinie 14:30 z wybraną szminką w dłoni. Wynik do pobicia to 446 osób, więc… wszystkie usta na pokład! Uczestniczki, które wezmą udział w biciu rekordu dostaną upominki w postaci szminki i kosmetycznego lusterka.

Na urodomaniaczki czekać będą bezpłatne pokazy makijażu, które co roku gromadzą mnóstwo chętnych. W trakcie panie poznają nie tylko sztuczki i triki profesjonalistów dotyczące np. doboru podkładu czy korektora, sztuki konturowania czy właściwego podkreślania oczu i brwi. Kompleksową ofertę festiwalu uzupełnią konsultacje z trycholożką z kliniki Czasu Kropla, która zdradzi tajniki właściwej pielęgnacji skóry głowy i samych włosów, a także pokazy nitkowania specjalistów z Now Brow. W trakcie targów będzie można także oddać się w ręce fryzjerów, którzy stworzą szybkie, ale efektywne fryzury, które świetnie się sprawdzą na sobotnich imprezach. Pojawi się też stoisko z masażem kobido, który skupia się na stymulacji mięśni mimicznych poprzez masaż tkanek głębokich. Wykorzystuje on nie tylko klasyczny ucisk, ale także różnego rodzaju wibracje i oklepywanie, aby pobudzić mięśnie twarzy do pracy. Masaż obejmuje także strefy szyi, karku i dekoltu. Warsztaty pozwolą więc poznać techniki na odmłodzenie skóry twarzy i nie tylko bez skalpela.

Targi Meet My Make Up poprowadzą znane łodzianki, siostry ADiHD, czyli Milena i Ilona Krawczyńskie. Ich gościem specjalnym będzie Monika Zbrzeźna, wizażystka gwiazd i autorka ebooka „Od chaosu do harmonii, kobieca droga do odzyskania siebie”. Na uczestników festiwalu czekają też konkursy z nagrodami od najemców branży beauty

9.03, godz. 10-20, rotunda galerii handlowej Manufaktury

Zobacz również:

Kontakt