Punks Not Dead w Łodzi

autor:

08.12.2023

Punks Not Dead, czyli… Ogólnopolski Przegląd młodych zespołów Punk Rock Estrada w MSK.

Miejska Strefa Kultury przywraca stary dobry punk i rock do łask. Już 8 grudnia w MSK: Żubardź - Centrum Edukacji Kulturowej Na Żubardzkiej (Łódź, ul. Żubardzka 3) odbędzie się ogólnopolski przegląd młodych zespołów punk rockowych. Na scenie przy tej okazji będziecie mogli zobaczyć także legendy łódzkiej muzyki punk.

W imię tej maksymy Miejska Strefa Kultury wskrzesza stare dobre brzemienia i zaprasza do wspólnego odkrycia młodych gwiazd punk rocka. W programie przegląd konkursowy, ogłoszenie wyników i koncert zespołu 19 Wiosen.

Na Żubardzkiej – to właśnie w tym kultowym miejscu po 40 latach kontynuując projekt „Oi! Oi! Oi! to punk z miasta Łodzi…” reaktywujemy Festiwal „Punk Rock Estrada…” – z dumą obwieszcza Mateusz Sidor, kierownik MSK: Żubardzka – CEK na Żubardzkiej.

Tradycja przeglądu sięga lat 80. Wydawać by się mogło, że umarła, bo przez lata nie była kontynuowana, lecz jak to mówią „Punks not dead” – kwitują współorganizatorzy przeglądu, zespół SUPERGRUPA’81.

Program wydarzenia:

godz. 16.00 – 18.00 – przegląd konkursowy zgłoszonych zespołów

godz. 18.30 – ogłoszenie wyników i koncert finałowy zespołu 19 Wiosen.

Więcej informacji:

Miejska Strefa Kultury w Łodzi, filia Centrum Edukacji Kulturowej NA ŻUBARDZKIEJ, ul. Żubardzka 3, mail: zubardzka@msk.lodz.pl, tel: 42 651 67 47

Strona internetowa: www.msk.lodz.pl

Zobacz również:

Kontakt