Red Bull Can You Make It – wyrusz w przygodę życia!

autor:

Manufaktura (Łódź, ul. Karskiego 5)

01.03.2024

Już wkrótce trzyosobowe zespoły z całego świata wyruszą w siedmiotygodniową podróż po Europie w towarzystwie… charakterystycznych, srebrno-niebieskich puszek.

Red Bull Can You Make It – wyrusz w przygodę życia!

1 marca w Manufakturze będzie można zgłosić się do tej wyjątkowej wyprawy. 

Na czym polega zabawa i co trzeba zrobić, żeby się zgłosić?

Strefa aktywacyjna Red Bull Can You Make It

Zespoły z całego świata już wkrótce będą miały szansę odbyć wyjątkową podróż po Europie, pod skrzydłami Red Bull’a. Trzyosobowe zespoły przed startem wyścigu, będą musiały zdać telefony komórkowe, karty płatnicze i gotówkę, a podczas tygodniowej wyprawy ich jedyną walutą będą… puszki Red Bulla. Nocleg za puszkę? Wymiana za jedzenie czy transport? Wszystko w rękach uczestników, ich charyzmy i umiejętności handlu!

Podczas podróży do punktu docelowego, drużyny będą musiały odwiedzić punkty kontrolne, ulokowane w różnych miastach Europy i wykonać zaplanowane zadania, by otrzymać kolejne puszki. Drużyny startują z 5 różnych miast i kierują się do Berlina, gdzie zlokalizowana jest meta wyścigu.

1 marca w Manufakturze będzie można odwiedzić strefę aktywacyjną Red Bulla, w której będzie można dowiedzieć się o szczegółach akcji, a także zarejestrować.

1.03, godz. 10-22, galeria handlowa Manufaktury, wejście od strony rynku

Zobacz również:

Kontakt