"Śmieszy cię to?" spektakl Teatru Nowego

autor:

Teatr Nowy im. K. Dejmka w Łodzi, Duża scena (ul. Więckowskiego 15)

14.03.2024

Spektakl zagramy w ramach Teatralnych Czwartków w Nowym! Z tej okazji bilety na "Śmieszy cię to?" dostępne są w cenie 40 zł!

"Śmieszy cię to?" spektakl Teatru Nowego

„Śmieszy cię to?” to nawiązujący do klasyki gatunku – brytyjskiej farsy opartej o serię nieporozumień – portret rodzinny Jonesów. Stanley, Mira, Paul i Caroline od lat z coraz większym trudem wytrzymują ze sobą pod jednym dachem. Rodzinne podobieństwo sprawia jednak, że szukają podobnych rozwiązań – każde z nich postanawia uciec od pozostałej trójki… w to samo miejsce: do hotelu Better, którego doskonała obsługa przez niemożliwą do wytłumaczenia pomyłkę umieszcza całą rodzinę w jednym pokoju.

Na co liczą nasi bohaterowie szukając azylu w hotelu? Jak gapowaty personel wybrnie z kłopotów, jakie na siebie ściągnął? Czy seria zwariowanych perypetii pozwoli bohaterom uniknąć niechcianego spotkania? Jakie sekrety skrywa przed sobą nawzajem rodzina Jonesów?

Czy istnieje sposób, żeby przerwać ten niekończący się ciąg gagów, pomyłek, nieporozumień, zlekceważeń, nieusłyszeń, zignorowań, niezauważeń, wkrętek, uników, porażek, upadków? Czy na karuzeli śmiechu Jonesom nie zrobi się niedobrze?


Spektakl bierze udział w 30. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.


Miejsce: Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi - Duża scena,
ul. Więckowskiego 15

Wstęp: wydarzenie biletowane

Ceny biletów: 40 zł 

Bilety


Więcej informacji:

Link do wydarzenia

Profil Facebook

Profil Instagram

Zobacz również:

Kontakt