Speed Debating - Otwarte wydarzenie klubu dyskusyjnego

autor:

Niebostan (Łódź, ul. Piotrkowska 17)

25.02.2024

Speed Debating przybywa do Łodzi!

Speed Debating - Otwarte wydarzenie klubu dyskusyjnego

Obowiązują zapisy - Liczba miejsc ograniczona.


Jak to będzie wyglądać?
Przychodzisz i rejestrujesz swój udział, a następnie zostajesz przypisanx do pierwszego stolika. Na każdym stoliku będzie krótka instrukcja z tematem do debaty. Karty będą wskazywać, na jakich aspektach się skupić i będą zawierać pytania pomocnicze, aby pomóc Ci sformułować argumenty. Dyskusje będą trwały ok. 10 minut. Następnie następuje zmiana grup. Przewidujemy 5 tur.

Dla kogo jest Speed Debating? Przeczytaj tutaj

Co to znaczy horyzontalna dyskusja?
To dyskusja, w której każdy głos ma szansę wybrzmieć, a w którą osoby uczestniczące wchodzą nie tylko z nastawieniem na mówienie, ale także słuchanie. Niezależnie od tego, czy jesteś gadułą, czy też ciężko Ci się na co dzień przebić, będziesz mieć możliwość zabrania głosu!
O czym będziemy rozmawiać?
To będzie niespodzianka! Tematy będą różne w zależności od stolika. Może dotkniecie palących problemów ludzkiej natury jak sens życia, a może traficie na pytanie o kolejność przygotowywania płatków śniadaniowych. Może porozmawiacie o dylematach moralnych, a może - jak na miejsce wydarzenia przystało - omówicie najlepsze kierunki podróżnicze.
Niezależnie od tematu, będzie to okazja na poćwiczenie rozmowy i argumentacji w dobrej atmosferze, a także na poznanie ciekawych osób o podobnych lub totalnie różnych perspektywach.
Masz pytania? Napisz: horyzontalnyklub@gmail.com


Miejsce: Niebostan, ul. Piotrkowska 17, 90-406 Łódź

Wstęp: wolny


Więcej informacji:

Link do wydarzenia

Profil Facebook

Profil Instagram

Zobacz również:

Kontakt