V Kongres Onkologiczno – Kosmetologiczny

autor:

08.03.2024

Serdecznie zapraszamy do udziału w V edycji Kongresu Onkologiczno – Kosmetologicznego, organizowanego przez Instytut Kosmetologii Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi przy współpracy z Kołem Naukowym Młodych Kosmetologów.

V Kongres Onkologiczno – Kosmetologiczny
Women holding pink paper ribbon, bottom view. Breast cancer awareness concept

Podczas Kongresu wystąpią specjaliści z dziedziny medycyny oraz psychologii, na co dzień zajmujący się pacjentami onkologicznie chorymi. Jak co roku poruszane będą tematy profilaktyki, pielęgnacji skóry podczas chemioterapii i radioterapii, roli fizjoterapii w procesie leczenia, diety w profilaktyce i okresie leczenia i wiele innych.

Gościem Specjalnym Kongresu będzie Piotr Druzgała - magister fizjoterapii, który od 20 lat mieszka w Tajlandii, absolwent AWF-Kraków oraz najbardziej znanej i szanowanej szkoły tradycyjnej medycyny tajskiej WAT Pho w Bangkoku oraz pierwszego polskiego autora podręcznika do masażu tajskiego pt.: „Masaż tajski. Między jogą i fizjoterapią. Praktyczny podręcznik”. Piotr Druzgała prowadzi kursy masażu tajskiego od ponad 10 lat łącząc wiedzę z fizjoterapiii, osteopatii i innych dziedzin medycyny z tradycyjnymi technikami masażu tajskiego czyniąc w ten sposób masaż tajski bardziej skutecznym narzędziem w rękach masażysty czy fizjoterapeuty.


Miejsce: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi ul. Piotrkowska 278

Wstęp: wydarzenie biletowane

Ceny biletów: 100 zł (stacjonarnie - przedsprzedaż)


Więcej informacji:

Link do wydarzenia

Zobacz również:

Kontakt