Zajęcia MOSiR: 29 czerwca - 5 lipca

autor:

29.06.2020 - 05.07.2020

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi zaprasza na szereg nieodpłatnych zajęć cyklicznych

Poniedziałek, 29.06.2020 r.
08:30-09:15 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
09:00-09:45 – zajęcia ogólnousprawniające (Obiekt Rekreacyjny „Stawy Jana”, zbiórka przy
przystani)
10:00-10:45 – piłka noŜna dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Obiekt Rekreacyjny „Stawy Jana”, zbiórka przy przystani)
11:00-11:45 – gry i zabawy dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:45 – tenis stołowy dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – unihokej dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – capoeira dla dzieci w wieku 6-9 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – zajęcia ogólnousprawniające (Park Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy
ul. InŜynierskiej i Parkowej)
14:30-16:00 – nordic walking (Park Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. InŜynierskiej
i Parkowej)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Karpackiej 61)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Małachowskiego 7)
18:30-19:45 – samoobrona dla kobiet – zapisy u instruktora przed zajęciami(hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – Ving Tsun Kung Fu – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)

Wtorek, 30.06.2020 r.
08:30-09:15 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
09:00-09:45 – zajęcia ogólnousprawniające (Obiekt Rekreacyjny „Stawy Stefańskiego”, zbiórka
przy siłowni zewnętrznej)
10:00-10:45 – piłka noŜna dla dzieci w wieku 11-15 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Obiekt Rekreacyjny „Stawy Stefańskiego”, zbiórka przy siłowni
zewnętrznej)
11:00-11:45 – gry i zabawy dla dzieci w wieku 11-15 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
11:00-13:00 – kendo dla dzieci od 8 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:45 – mini rugby dla dzieci w wieku 11-15 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – tenis stołowy dla dzieci w wieku 11-15 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – zajęcia ogólnousprawniające (Park Szarych Szeregów, zbiórka przy wejściu
na pływalnię)
14:30-16:00 – nordic walking (Park Szarych Szeregów, zbiórka przy wejściu na pływalnię)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Karpackiej 61)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Małachowskiego 7)

Środa, 01.07.2020 r.
08:30-09:15 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
09:00-09:45 – zajęcia ogólnousprawniające (Parku Piłsudskiego, zbiórka przy Amfiteatrze)
10:00-10:45 – piłka noŜna dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Parku Piłsudskiego, zbiórka przy Amfiteatrze)
11:00-11:45 – gry i zabawy dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:45 – tenis stołowy dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – unihokej dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-14:30 – nordic walking (Parku Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
15:30-17:00 – nordic walking (Park Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. InŜynierskiej
i Parkowej)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Karpackiej 61)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Małachowskiego 7)
18:30-19:45 – samoobrona dla kobiet – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – Ving Tsun Kung Fu – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)

Czwartek 02.07.2020 r.
08:30-09:15 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-10:45 – badminton dla dzieci w wieku 11-15 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Obiekt Rekreacyjny „Stawy Jana”, zbiórka przy przystani)
11:00-11:45 – gry i zabawy dla dzieci w wieku 11-15 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
11:00-13:00 – kendo dla dzieci od 8 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:45 – siatkówka dla dzieci w wieku 11-15 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – unihokej dla dzieci w wieku 11-15 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:45 – zajęcia ogólnousprawniające (Obiekt Rekreacyjny „Stawy Jana”, zbiórka przy
przystani)
14:00-15:30 – nordic walking (Parku Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
16:30-18:00 – nordic walking (Parku Piłsudskiego, zbiórka przy Amfiteatrze)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Karpackiej 61)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Małachowskiego 7)
18:30-19:45 – samoobrona dla kobiet – zapisy u instruktora przed zajęciami(hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – Ving Tsun Kung Fu – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)

Piątek, 03.07.2020 r.
08:30-09:15 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
09:00-09:45 – zajęcia ogólnousprawniające (Park Źródliska, zbiórka przy Palmiarni)
10:00-10:45 – piłka noŜna dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Park Źródliska, zbiórka przy Palmiarni)
11:00-11:45 – gry i zabawy dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:45 – tenis stołowy dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – unihokej dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – capoeira dla dzieci od 10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – zajęcia ogólnousprawniające (Obiekt Rekreacyjny „Młynek”, zbiórka przy przystani)
14:30-16:00 – nordic walking (Obiekt Rekreacyjny „Młynek”, zbiórka przy przystani)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Karpackiej 61)

Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.mosir.lodz.pl lub pod numerem telefonu
536-777-610

Zobacz również:

wtorek, 7 lipca 2020

Wakacje na FALI – Oferta Aquaparku FALA

Ten wyjątkowy rok szkolny wkrótce się kończy. Mimo dynamicznie zmieniającej się sytuacji na świecie, nie mogliśmy zapomnieć o naszej tradycyjnej już ofercie dla... więcej

Aquapark FALA (94-208 Łódź, Aleja Unii Lubelskiej 4)
29.06.2020 - 28.08.2020

Wakacyjne warsztaty z EC1

Zawsze w dni robocze o godz. 11:00 oraz w weekendy o godz. 12:00. Rok szkolny dobiegł właśnie końca, ale zabawa z nauką nie kończy się nigdy! Przekonamy Was o tym... więcej

EC1 - Łódź Miasto Kultury (90-022 Łódź, ul. Targowa 1/3)
07.07.2020

Bezpłatne treningi piłki nożnej

Klub Sportowy Sport Perfect odznaczony złotym certyfikatem Polskiego Związku Piłki Nożnej zaprasza w lipcu na bezpłatne treningi piłki nożnej. Treningi będą odbywać... więcej

07.07.2020
MOSiR

Zajęcia MOSiR: 6 - 10 lipca

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi zaprasza na szereg nieodpłatnych zajęć sportowo-rekreacyjnych organizowanych w okresie od 6 do 10 lipca 2020 r. ... więcej

07.07.2020
Zajęcia ze znajomości znaków drogowych i zasad poruszania się zgodnie z przepisami ruchu drogowego i poruszanie się zgodnie z zasadami ruchu drogowego - jazda na placu w miasteczku ruchu drogowego.  -  fot. Paweł Łacheta

Bezpieczne Wakacje z Rowerem

Zajęcia ze znajomości znaków drogowych i zasad poruszania się zgodnie z przepisami ruchu drogowego i poruszanie się zgodnie z zasadami ruchu drogowego - jazda na placu... więcej

07.07.2020

Technikum Piłkarskie MOSiR

Orlik, ul. Karpacka 61 – bezpłatne zajęcia z wakacyjnego cyklu „Technikum Piłkarskiego”. Codziennie przez całe wakacje, włącznie z weekendami, w godzinach 17:00 –... więcej

Orlik "Karpacka" (ul. Karpacka 61)
07.07.2020

Letni Festiwal Filmowy "TME Polówka"

Z uwagi na ograniczenie liczby widzów do 150, wszystkie projekcje odbywać się będą na terenach zamkniętych. Widzowie, aby mogli wziąć udział w projekcji, będą musieli... więcej

07.07.2020

Lato w Centrum Kultury Młodych

Letnia zadziewajka na Lokatorskiej, Rozgrywki on-line, Okno na kulturę... Sprawdź harmonogram na lipiec w CKM więcej

07.07.2020

LUZ BLUES – warsztaty uważności dla dzieci w wieku 7-10 lat

Warsztat obejmuje cykliczne spotkania oparte na ruchu, z uwzględnieniem elementów jogi, wcielaniem się w postaci zwierząt, treningu uważności i metod pomagających... więcej

07.07.2020
Kontakt