Asystent ds. standardów sklepowych

Tesco Polska Sp. z o.o.

Konstantynów Łódzki

Opis stanowiska

• Monitorowanie cen produktów przeznaczonych do sprzedaży w celu zapewnienia zgodności z cenami w systemie

• Przygotowanie i wyeksponowanie towarów zgodnie z dostarczonymi planami

• Dbanie o utrzymanie właściwej ekspozycji produktów w celu zapewnienia zgodności z obowiązującymi procedurami firmy

Wymagania

• Komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta

• Umiejętność pracy w zespole

• Umiejętność analizy danych liczbowych i słownych

• Umiejętność planowania i organizacji pracy oraz skuteczność działania

• Odpowiedzialność, samodzielność, i zaangażowanie w pracę

• Umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Word i MS Excel

• Mile widzialne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy

• Elastyczne godziny pracy

• Możliwość udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy

• Możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej pochodzi z awansów  wewnętrznych)

• Zniżkę 10% na zakupy w Tesco dla pracowników z 6-miesięcznym stażem pracy oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro

• Bony świąteczne, bony okolicznościowe na rozpoczęcie roku szkolnego, wyprawka na urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy

• Pracę dla osób pełnoletnich w każdym wieku

• Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami

Ostatnia aktualizacja:
30.12.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Sprzedaż / Obsługa klienta