Specjalista ds. płatności i windykacji

Grupa Kapitałowa Naprzód

Opis stanowiska

  • wprowadzanie i procesowanie przelewów bankowych

  • ewidencjonowanie aktywności kont bankowych w tym wyciągów bankowych

  • wyjaśnianie problematycznych wpłat i wypłat

  • prognozowanie zapotrzebowania na środki

  • terminowa realizacja transakcji bankowych

  • utrzymywanie bieżących kontaktów z bankami

  • weryfikacja i uzgadnianie sald z kontrahentami

  • windykacja należności

Wymagania

  • wykształcenie średnie, preferowane: ekonomiczne, finanse, bankowość

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • zdolności analitycznego myślenia oraz proaktywnego rozwiązywania problemów

  • dokładność, sumienność, rzetelność oraz zaangażowanie w powierzone zadania

  • umiejętność pracy pod presją

  • biegła znajomość programu Excel

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • pracę w prężnie rozwijającej się organizacji

  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji

Ostatnia aktualizacja:
15.02.2019

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki