Mechanik

EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:

  • naprawa pojazdów ciężarowych lub naczep

  • diagnostyka pojazdów ciężarowych

  • wykonywanie przeglądów

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w naprawie w naprawie pojazdów ciężarowych lub naczep

  • prawo jazdy kat. B.

  • sumienność, dokładność, obowiązkowość

  • mile widziane doświadczenie w zakresie napraw i diagnostyki układów pneumatycznych: KNORR, WABCO lub HALDEX

  • dodatkowy atut: ukończona szkoła o profilu technik-mechanik pojazdów samochodowych / ciężarowych

Oferujemy

W zamian oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • motywacyjny system wynagradzania,

  • możliwość dalszego rozwoju,

  • opiekę medyczną,

  • dostęp do pakietów sportowych Multisport

  • preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

Ostatnia aktualizacja:
13.09.2018

Branża / kategoria:
Motoryzacja, Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż