Asystent w Dziale Sprzedaży

Recticel Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Twoja Rola

W Polsce Recticel działa w ramach linii biznesowej Bedding i Insulation. W Łodzi firma produkuje materace i łóżka kontynentalne (znane w Polsce z takich marek jak Sembella czy Schlaraffia), zatrudniając 600 osób.

Jako Asystent w Dziale w Dziale Sprzedaży będziesz odpowiedzialny za wsparcie działu w realizacji bieżących zadań oraz codzienną pracę przy realizacji zamówień klientów. Będziesz współpracować w ramach swojego zespołu jak również z innymi działami.

Wymagania

Twoje kompetencje:

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane

  • Dobre umiejętności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność i proaktywność

  • Chęć zdobywania nowych umiejętności

Oferujemy

Twoje zadania:

  • Przyjmowanie i przetwarzanie zamówień

  • Kontrola nad bieżącą realizacją zamówień

  • Współpraca z innymi działami firmy

  • Wsparcie w bieżących zadaniach wewnątrz działu

  • Współpraca z klientami

Ostatnia aktualizacja:
14.03.2019

Branża / kategoria:
Administracja biurowa, Sprzedaż / Obsługa klienta