Inżynier ds. Wsparcia Sprzedaży

ABB Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • Doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych produktów;

  • Utrzymywanie i ciągły rozwój profesjonalnych relacji z Klientami, dbałość o kompleksową obsługę;

  • Rozpatrywanie zapytań dotyczących sprzedaży z dedykowanego regionu;

  • Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o udostępnione przez firmę narzędzia;

  • Doradztwo techniczne dla Klientów, ustalanie szczegółów technicznych w procesie przygotowania oferty;

  • Przeprowadzanie operacji w SAP;

  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie w celu skutecznej realizacji projektów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Dobra znajomość zagadnień z obszaru elektrotechniki i energoelektroniki;

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (w dziale sprzedaży/ technicznego wsparcia sprzedaży);

  • Znajomość języka angielskiego;

  • Gotowość do przejścia szkoleń produktowych oraz do ciągłego poszerzania swojej wiedzy;

  • Chęć zaangażowania się w powierzone zadania;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
20.08.2017

Doradztwo / Konsulting, Serwis / Technika / Montaż, Sprzedaż / Obsługa klienta