Inżynier budowy - projektant

Mosty Łódź S.A.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • tworzenie projektów technologicznych w zakresie: rusztowań, deskowań, próbnych obciążeń pali, ścianek szczelnych,

  • tworzenie dodatkowych ,zamiennych, naprawczych projektów technologicznych wynikających z bieżących potrzeb budowy

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem robót, ich zgodnością z wymaganiami

  • kontraktu, dokumentacją oraz harmonogramem,

  • przygotowanie przedmiarów robót,

  • kierowanie pracą podległego zespołu,

  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie,

  • prowadzenie dokumentacji budowy,

  • współpraca z przedstawicielami Inwestora oraz z podwykonawcami,

  • rozwijanie wewnętrznych procesów i procedur zgodnie z kierunkiem całej firmy,

  • możliwość pracy w delegacji.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane,

  • biegłe czytanie dokumentacji technicznej,

  • umiejętność pracy w zespole i kierowania ludźmi,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • dyscyplina i dobra organizacja pracy.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pakiet świadczeń socjalnych,

  • stabilność zatrudnienia.

Ostatnia aktualizacja:
08.06.2019

Branża / kategoria:
Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie