Account Manager ds. sprzedaży ubezpieczeń grupowych

Nationale-Nederlanden

Opis stanowiska

Zapewniamy jeden z najlepszych pakietów korzyści:

  • Stały dochód podstawowy 4200 zł brutto

  • Atrakcyjny system premiowy (bez limitu)

  • Ubezpieczenie grupowe i kartę Benefit Systems

  • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, drukarkę

  • Wsparcie asystenckie Call Center oraz narzędzia prospectingowe

  • Program szkoleń związanych ze ścieżką Twojego rozwoju

  • Współpraca z marką, cieszącą się ogromnym zaufaniem Klientów

Wymagania

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Aktywne pozyskiwanie  klientów biznesowych z segmentu MSP

  • Sprzedaż ubezpieczeń grupowych oraz opieka nad portfelem

  • Realizacja planu sprzedażowego

  • Budowanie pozytywnego wizerunku Nationale Nederlanden wśród klientów biznesowych

Oferujemy

Idealnego kandydata cechuje:

  • Minimum 3 lata  doświadczenia w sprzedaży ubezpieczeń grupowych

  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu Klientów biznesowych

  • Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z Klientami biznesowymi

  • Umiejętność negocjacji i komunikacji  oraz wysoka kultura osobista

  • Motywacja do osiągania założonych celów sprzedażowych

  • Gotowość do pracy w terenie oraz prawo jazdy kat. B

Ostatnia aktualizacja:
28.03.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia