Doradca ds. leasingu

mBank S.A.

Wymagania

Główne zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów (pojazdy oraz transport ciężki, maszyny i urządzenia) oraz stałe i systematyczne budowanie portfela klientów

  • przygotowywanie i prezentowanie kompleksowej oferty mLeasing

  • współpraca z jednostkami mBanku

  • umiejętne diagnozowanie potrzeb klienta oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami

  • wstępne analizy dokumentów oraz zdolności leasingowej firmy

  • zapewnianie wysokiej jakości obsługi klienta

Oczekiwania:

  • mile widziane wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w sprzedaży w instytucji związanej z finansami oraz znajomość rynku lokalnego

  • doświadczenie w obszarze leasingu będzie dodatkowo cenione

  • wiedza z zakresu finansów i prawa w obszarze leasingu

  • dobra znajomość MS Office

  • prawo jazdy kat. B

  • dobrze rozwinięte zdolności sprzedażowe i negocjacyjne

  • dobra organizacja czasu pracy

  • umiejętność skutecznego i sprawnego komunikowania się z klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym

  • chęć podejmowania wyzwań, otwartość na zmiany

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w jednej ze spółek Grupy mBanku – mLeasing Sp. z o.o.

  • niezbędne narzędzia pracy (min. samochód służbowy)

  • szkolenia produktowych i sprzedażowych

  • przyjazne środowisko pracy w atmosferze poszanowania idei work-life balance

  • możliwości dalszego rozwoju zawodowego

  • atrakcyjny system wynagradzania

  • atrakcyjny pakiet socjalny

Ostatnia aktualizacja:
14.01.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta