Płatny staż w dziale wdrożeń (R&D)

Gi Group Sp z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Wsparcie prac rozwojowych R&D produktów

  • Wykonywanie rysunków technicznych i prototypów

  • Wykonywanie wstępnych wycen kosztowych produktów

  • Współpraca z dostawcami

  • Wsparcie codziennych działań działu R&D

Wymagania

Wymagania:

  • Status studenta lub absolwenta kierunków technicznych

  • Dyspozycyjność min. 20h w tygodniowo

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Praktyczna znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość oprogramowania CAD

Oferujemy

Oferujemy:

  • Płatny staż

  • Możliwość pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach,

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Ostatnia aktualizacja:
07.05.2017

Branża / kategoria:
Praktyki / Staż