Operator Pras

Gi Group Sp z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  •  praca przy produkcji tworzyw sztucznych

  •  obsługa maszyn produkcyjnych - pras

  •  bieżąca kontrola i konserwacja maszyn i urządzeń

  •  naprawa maszyn, usuwanie zakłóceń w danym obszarze produkcyjnym

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy produkcji bądź pokrewne

  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym

  • silna motywacja do pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  •  umowę o pracę tymczasową na pełen etat,

  •  pracę w systemie 2 zmianowym,

  •  możliwość zatrudnienia w firmie po okresie próbnym,

  •  wynagrodzenie zasadnicze (stawka miesięczna)

  •  możliwość korzystania z karty Multisport, dodatkowego ubezpieczenia grupowego oraz pakietów medycznych

Ostatnia aktualizacja:
27.12.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja