Praca na produkcji- na wakacje lub na stałe

Adecco Poland Sp. z o.o.

Koluszki

Nie masz doświadczenia w pracy? Niczym się nie martw, wszystkiego się u nas nauczysz!

U NAS PRACA OD ZARAZ!
Zapraszamy do kontaktu kobiety oraz mężczyzn, poleć nam swoim znajomym pracując u nas, a dodatkowo otrzymasz za to benefit pieniężny!

Zależy nam na:

  • motywacji i chęci do pracy
Zadania:
  • obsługa maszyn
  • kontrola jakości produktów
  • przestrzeganie zaleceń, procedur działania
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy

Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • atrakcyjny system premiowania pracowników(650zł brutto)
  • cykl szkoleń przygotowawczych do pracy
  • szansę rozwoju zawodowego i stabilne zatrudnienie
  • bezpłatny transport z Koluszek do Łodzi

    Zainteresowany? Zainteresowana ? Zadzwoń 723 001 546 lub prześlij nam swoje CV za pomocą portalu lub osobiście w siedzibie biura.

Numer referencyjny: 02/07/MRL

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia

Branża / kategoria:
Produkcja