Inżynier Elektroniki/ Elektrotechniki/ Automatyki

IDES Consultants Polska Sp. zo.o.

Opis stanowiska

Zadania / obowiązki:

  • Zadania związane z wykształceniem;

  • Praca z produktem technicznym.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - Elektronika, Elektrotechnika, Automatyka;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Chęć rozwoju w obszarze doradztwa techniczno-handlowego w renomowanej firmie produkcyjnej;

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,

  • Umiejetność nawiązaywania i utrzymywania kontaktów,

  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne (mile widziane),

  • Samodzielność, wysoka motywacja, uporządkowanie i precyzja.

Oferujemy

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Zdobycie szerokiego doświadczenia technicznego i biznesowego;

  • Pracę  w środowisku międzynarodowym;

  • Możliwość rozwoju.

Ostatnia aktualizacja:
12.03.2017

Energetyka / Elektronika, Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż