Specjalista ds. Konstrukcyjnych

ABB Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Projektowanie transformatorów mocy (obliczenia rdzenia, uzwojeń, układu izolacyjnego, układu chłodzenia);

  • Dobór wyposażenia dla projektowanego transformatora;

  • Wykonywanie rysunków technicznych 2D i 3D transformatora;

  • Wykonywanie zestawienia kosztów projektowanych transformatorów;

  • Przygotowanie ofert zgodnie z założeniami technicznymi;

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z Klientami w zakresie ustaleń parametrów technicznych ofert;

  • Udział w międzynarodowych zespołach projektowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowani absolwenci wydziału elektrycznego);

  • Wiedza z zakresu podstaw elektrotechniki;

  • Znajomość programu AutoCad, ProE, Creo będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • Mile widziana umiejętność programowania;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Predyspozycje do pracy w zespole;

  • Dobra organizacja pracy własnej;

  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz podejmowania samodzielnych decyzji.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
15.12.2018

Branża / kategoria:
Energetyka / Elektronika, Inżynieria / Projektowanie