Pokojowa/ Pracownik Służby Pięter

Qubus Hotel Management Sp. z o.o.

Wymagania

Od kandydatek/kandydatów oczekujemy:

  • dokładności i dobrej organizacji pracy;

  • umiejętności pracy w zespole;

  • gotowości i braku przeciwwskazań do pracy fizycznej;

  • podstawowej znajomości języka angielskiego (na poziomie A1);

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane.

Zadania na stanowisku:

  • utrzymanie porządku w pokojach hotelowych, korytarzach oraz pomieszczeniach wspólnych znajdujących się na terenie hotelu, zgodnie z wymogami i standardami pracy w sieci QH.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w wymiarze ½ lub pełnego etatu – sam(a) wybierzesz!

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz do karty Multisport, uprawniającej do korzystania z centrów fitness, siłowni, basenów;

  • pracę w gronie profesjonalistów;

  • dodatkowe świadczenia socjalne w ramach ZFŚS;

  • możliwość rozwoju i awansu w ramach sieci Qubus Hotel.

Ostatnia aktualizacja:
13.01.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Turystyka / Hotelarstwo