Pakowacz

Legs Sp. z o.o.

Zgierz

Opis stanowiska

wynagrodzenie 2780 – 3100zł brutto

Opis stanowiska:

  • pakowanie i etykietowanie gotowych produktów

  • przygotowanie odpowiednich opakowań tekturowych, taśmy do oklejania

  • obsługa urządzeń będących na wyposażeniu produkcji, tj. urządzeń do ścinania przędzy, do czyszczenia grzałek, ssawek, wózków widłowych, paletowe

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie min. zasadnicze

  • pracowitość, sumienność, dyspozycyjność,

  • dobra organizacja pracy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym równoważnym (1 dzień- 6:00-18:00,  1 dzień -18:00-06:00, dwa dni wolnego, itd.)

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • ciekawą pracę w kreatywnym zespole

  • umowę o pracę na pełen etat

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • dodatki, premie motywacyjne

  • dofinansowanie do posiłków

Ostatnia aktualizacja:
27.12.2018

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja