Pracownik Drukarni

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Łódź Nowy Józefów

Opis stanowiska

  • odbiór wyrobu gotowego i ułożenie na palecie zgodnie ze specyfikacją

  • etykietowanie

  • pakowanie

  • praca przy ostatnim procesie produkcji

Wymagania

  • podstawowa umiejętność obsługi komputera

  • spostrzegawczość

  • obowiązkowość i zaangażowanie

  • nastawienie na pracę zespołową

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy

  • praca od zaraz w dużym zakładzie produkcyjnym

  • praca w pełnym etacie na umowę o pracę tymczasową, z możliwością otrzymania etatu bezpośrednio w firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premia

  • możliwość skorzystania z karty MultiSport w bardzo atrakcyjnej cenie

  • dedykowana pomoc Konsultanta

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego MetLife

Ostatnia aktualizacja:
19.01.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna