Doradca Biznesowy sieci PLAY [Rekrutacja prowadzona online]

m-PLAY

Toruń Aleksandrów Kujawski Barcin Brześć Kujawski Bydgoszcz Chełmno Grudziądz Inowrocław Koronowo Kruszwica Nakło Nad Notecią Nowe Rypin Tuchola Warlubie Włocławek Brodnica Mogilno Żnin Gniewkowo

Opis stanowiska

Dajemy:

  • Podstawę

  • Dostęp do bazy klientów

  • Umowa zlecenie lub umowa o współpracy

  • Wysokie zarobki

  • Nienormowany czas pracy

  • Szeroki wachlarz szkoleń produktowych i sprzedażowych

  • Pracę dla lidera na rynku

Wymagania

Oczekujemy:

  • Opieki nad obecnymi i pozyskiwanie nowych klientów

  • Prowadzenia negocjacji handlowych

  • Zapewnienia wysokiej jakości obsługi klientów

Oferujemy

Powinieneś mieć:

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów i zarządzaniu portfelem klientów

  • Dobrą umiejętność obsługi MS Office

  • Dobrą organizację czasu pracy, gotowość do pracy w terenie

  • Prawo jazdy i własny samochód

Ostatnia aktualizacja:
03.11.2020

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta, Telekomunikacja