Technik IT z j. angielskim

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy produkcyjnej z Łodzi, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Technik IT z językiem angielskim

Zakres odpowiedzialności:
  • Diagnoza i naprawa problemów z siecią LAN;
  • Identyfikacja i naprawa problemów ze sprzętem;
  • Zapewnienie I lini wsparcia IT dla użytkowników;
  • Tworzenie kont użytkowników, generowanie nowych haseł;
  • Monitoring oraz analiza otwartych zgłoszeń.

Wymagania

  • Absolwent technikum / szkoły zawodowej o profilu informatycznym lub min. rocznym z doświadczeniem na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook);
  • Umiejętność pracy nad kilkoma zadaniami jednocześnie;
  • Umiejętność priorytetyzacji powierzonych zadań;
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Korzyści:
  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa
  • Możliwość zdobycia bądź poszerzenia wiedzy w obszarze wsparcia IT

Ostatnia aktualizacja:
03.10.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja