Lider Zmiany

Browin Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Opis stanowiska

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w magazynie lub firmie produkcyjnej,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Dobra organizacja czasu pracy,

  • Nastawienie na realizację celów,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Chęć podjęcia pracy w systemie III-zmianowym.

Wymagania

Opis stanowiska:

  • Prawidłowa realizacja procesów zachodzących w magazynie podczas pełnienia zmiany,

  • Efektywna organizacja i koordynacja bieżącej pracy pracowników magazynu na zmianie,

  • Zapewnienie utrzymywania porządku i dyscypliny na magazynie,

  • Weryfikacja przyjmowanych i wysyłanych towarów pod względem jakościowym i ilościowym,

  • Wprowadzanie czasu pracy podległych pracowników do systemu.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,

  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie.

Ostatnia aktualizacja:
17.01.2017

Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja, Przemysł / Produkcja