Specjalista ds. Obsługi Klienta

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa PIAST

Pabianice

Opis stanowiska

Główne obowiązki:

  • aktywna sprzedaż produktów i usług finansowych

  • realizowanie założonych planów sprzedażowych

  • pozyskiwanie nowych członków Kasy

  • współudział w organizowaniu działań marketingowych na rynku lokalnym

Wymagania

Oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego

  • doświadczenia związanego ze sprzedażą oraz obsługą Klienta

  • komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej

  • uporu i nastawienia na realizację celów

  • dużego zaangażowania i motywacji do pracy

  • dobrej organizacji pracy własnej

  • dobrej umiejętności obsługi MS Office (w szczególności Excel)

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe w innych instytucjach finansowych

  • znajomość produktów finansowych

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • samodzielne i odpowiedzialne zadania

Ostatnia aktualizacja:
24.05.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta