Operator wózków widłowych

Seito HR Sp. z o.o.

Łódź - Bałuty

Opis stanowiska

  • Transportowanie palet pomiędzy wyznaczonymi obszarami

  • Zabezpieczanie wyrobu na czas transportu

  • Zaopatrywanie linii produkcyjnej

  • Załadunek i rozładunek samochodów

Wymagania

  • Uprawnienia operatora wózków widłowych wydane przez Urząd Dozoru Technicznego

  • Umiejętność obsługi wózków widłowych

  • Punktualność, dokładność, zaangażowanie

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • Prywatną opiekę medyczną i/lub kartę sportową FITPROFIT

  • Umowa o pracę po okresie próbnym

  • Bezpieczne środowisko pracy

Ostatnia aktualizacja:
01.03.2019

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja