Młodszy Konsultant ds. Pracy Tymczasowej

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • budowanie profesjonalnych relacji biznesowych z dedykowanym Klientem oraz dbałość o wysoki poziom satysfakcji ze świadczonych przez Job Impulse usług

  • obsługa kadrowa pracowników tymczasowych

  • przygotowywanie wewnętrznych raportów firmowych oraz zestawień dla Klienta

  • bieżące wsparcie pracowników tymczasowych i zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji z usług Job Impulse

  • współudział w realizacji celów sprzedażowych oddziału

Wymagania

  • zainteresowania związane z obszarem rekrutacji, Candidate Experience ( kształtowanie pozytywnego doświadczenia kandydata) i CSR

  • umiejętność dobrej organizacji swojego czas pracy, również w sytuacji spiętrzenia zadań

  • inicjatywa i nastawienie na cel

  • umiejętność współpracy w zespole

  • znajomość pakiet Ms Office

  • sprawne wyszukiwanie informacji w sieci i umiejętność korzystania z mediów społecznościowych

  • mile widziane doświadczenie w obszarze rekrutacji

  • wiedza na temat podstawowych zagadnień związanych z prawem pracy oraz ustawą o pracy tymczasowej

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • zatrudnienie w stabilnej organizacji, będącej członkiem Polskiego Forum HR, zrzeszającego największe firmy doradztwa personalnego

  • premie za wyniki Twoje i Twojego zespołu oraz nagrody w firmowych konkursach

  • troska o Twoje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie w ramach pakietu benefitów

  • udział w Akademii CX – programie szkoleniowym, rozwijającym kompetencje naszych konsultantów w obszarze Candidate Experience (kształtowania pozytywnego wrażenia kandydata)

  • przyjazna atmosfera pracy w naszym zespole, którego potęgą jest różnorodność

Ostatnia aktualizacja:
07.08.2017

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry