Account Manger (TSL)

Logart Personnel Consulting

Opis stanowiska

Wyślij do nas swoje CV, jeżeli chcesz rozwijać się w obszarze sprzedaży usług spedycyjnych. Kandydatom posiadającym pierwsze doświadczenia zawodowe w branży TSL, w tym zwłaszcza doświadczenie w firmach świadczących usługi transporowe możemy zaproponować pakiet zagranicznych szkoleń wprowadzających do pracy w firmie naszego klienta.

Do twoich obowiązków będzie należało:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów na usługi krajowego i międzynarodowego transportu drogowego (FTL i drobnica), morskiego oraz lotniczego

  • Rozwój współpracy z obecnymi klientami

  • Negocjowanie waurnków i umów sprzedażowych

  • Budowanie z klientami relacji opartych o partnerską współpracę

  • Prowadzenie spotkań i prezentacji handlowych

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • Znajomości rynku potencjalnych klientów na usługi spedycyjne

  • Doświadczenia w sprzedaży usług transportu drogowego (FTL, drobnica) lub morsko-lotniczego (na przykład doświadczenie w pracy na stanowiskach: Specjalista ds. sprzedaży, Specjalista ds. obsługi klienta, Inside Sales, Doradca klienta)

  • Przynajmniej ogólnej znajomości zasad organizacji i realizacji transportów drobnicowych

  • Dobrej znajomości języka angielskiego

  • Determinacji w osiąganiu wysokich wyników

  • Zdolności organizacyjnych

  • Zainteresowania rozwojem zawodowym w branży TSL

Oferujemy

  • Pakiet sprawdzonych szkoleń z zakresu sprzedaży usług TSL - szkolenie za granicą

  • Pracę w której możesz wykazać się samodzielnością i inicjatywą

  • Swobodę działania - szukamy ludzi kreatywnych i skutecznych

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Pracę w międzynarodowej organizacji w oparciu o umowę o pracę i przejrzysty system premiowania

Ostatnia aktualizacja:
06.01.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Sprzedaż / Obsługa klienta