PMO Specialist

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Nasz klient to firma z branży FMCG, która istnieje na rynku łódzkim od 20 lat. Jej nowoczesny zakład produkcyjny w Łodzi, stał się kluczowym dostawcą swojego produktu na świecie. Klient zdecydował się na otwarcie nowoczesnego centrum usług wspólnych, które wspiera dynamicznie rozwijające się europejskie jednostki firmy.W związku z rozwojem, szukamy zmotywowanych kandydatów gotowych do pracy na stanowisku:

Do obowiązków osoby, należeć będą:
  • ścisła współpraca z Team Leaderami i Managerami w celu identyfikowania, koordynowania i wdrażania procesów usprawniających w obszarze SSC
  • udział w migracji nowych procesów z zagranicznych jednostek firmy
  • ścisła współpraca z Transition Managerem pod względem wsparcia rozwoju SSC w Łodzi
  • analiza ryzyka procesu pod względem potrzeb i spójności z biznesem
  • szukanie nowych rozwiązań w przypadku wystepujących trudności
  • kontakt z zagranicznymi jednostkami firmy w Europie

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • 5 letnie doświadczenie w firmie z sektora SSC/BPO w obszarze projektów z zakresu CI
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami (mile widziany certyfikat PRINCE lub pokrewny)
  • Wiedza z zakresu tranzycji procesów
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Zdolności analityczne
  • Mile widziana znajomość programu SAP

Oferujemy

Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Konkurencyjny pakiet socjalny
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę w międzynarodowych strukturach
  • Udział w procesach migracji

Ostatnia aktualizacja:
05.03.2017

Branża / kategoria:
Doradztwo / Konsulting