Monter Transformatorów

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łódź Zgierz Aleksandrów Łódzki

Obowiązki:

  • montaż transformatorów zgodnie ze schematami oraz instrukcjami produkcyjnymi,
  • nawijanie uzwojeń transformatorów mocy
  • przygotowanie transformatora do prób

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe/techniczne (preferowane kierunki elektryka, elektronika lub pokrewne),
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • podstawowa znajomość obsługi przyrządów pomiarowych
  • podstawowe umiejętności pracy na komputerze
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową (możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie klienta po okresie próbnym)
  • zatrudnienie na pełen etat w systemie trzyzmianowym
  • atrakcyjne warunki finansowe (w tym 40% dodatek do zmiany nocnej, trzynastki)
  • niezbędne narzędzia pracy - nowoczesny park maszynowy
  • możliwość nabycia doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Numer referencyjny: MON/A/LDZ/2018

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia

Branża / kategoria:
Inżynieria