Konsultant Zespołu Infolinii Pekao24

Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Wsparcie Klientów Banku Pekao S.A. w obsłudze bankowości internetowej i mobilnej,

  • Telefoniczna obsługa zapytań Klientów Banku,

  • Informowanie Klientów o bieżącej ofercie produktów i usług bankowych,

  • Dbanie o pozytywny wizerunek  Banku.

Wymagania

  • POZYTYWNE NASTAWIENIE - warunek konieczny :)

  • ENTUZJAZM I ZAANGAŻOWANIE (bez względu na to ile masz lat) – w naszej Firmie doceniamy doświadczenie osób starszych, jak również zapał osób młodych,

  • KOMUNIKATYWNOŚĆ i aktywne korzystanie z bankowości elektronicznej,

  • DYSPOZYCYJNOŚĆ - na poziomie 120 godzin miesięcznie lub więcej,

  • Nastawienie na CEL.

Oferujemy

  • Elastyczność (dogodne godziny pracy na które masz wpływ, praca w przedziale: 7:00-22:00) i bezpieczeństwo (stabilność zatrudnienia w realizacji zadań dla jednego z największych Banków w Polsce), Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w Grupie kapitałowej Banku Pekao S.A.

  • STABILNE zatrudnienie

  • Chętnie wprowadzimy Cię na rynek pracy w przyjaznej, wspierającej atmosferze i zgranym Zespole

  • SZKOLENIA przygotowujące do pracy ( za które płacimy)

  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed oraz kartę MultiSport

Zobacz jak pracujemy i jaki mamy dystans do siebie, odwiedź nasz profil na na facebook'u:

www.facebook.com/cbbcontactcenter

Ostatnia aktualizacja:
30.03.2019

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta