Specjalista ds. Logistyki

Gi Group Sp z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

Zadania:

-Zarządzanie produkcją i obszarem logistyki,
-Definiowanie i nadzorowanie produkcji oraz planowania logistycznego,
-Efektywna komunikacja z działami produkcyjnymi, klientami i dostawcami oraz kontakt z włoską centralą,
-Kontrola wskaźników produkcyjnych i raportowanie wykonanych planów produkcyjnych.

Wymagania

Wymagania:

-Bardzo dobra znajomość języka włoskiego lub angielskiego na poziomie umożliwiającym prowadzenie swobodnej komunikacji w międzynarodowym środowisku - warunek konieczny

-Wykształcenie wyższe
-Doświadczenie na podobnym stanowisku
-Praktyczna znajomość pakietu MS Office (tworzenie zestawień i analiz)
-Zdolności analityczne, komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność
-Dobra organizacja czasu pracy
-Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność, operatywność i nastawienie na realizację powierzonych celów

Oferujemy

Oferujemy:

- Interesującą pracę w prężnym, rozwijającym się środowisku pracy,
-Atrakcyjne wynagrodzenie,
-Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
-Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
-Możliwość korzystania z programu lojalnościowego dla pracowników, karty Multisport, prywatnych pakietów medycznych oraz ubezpieczenia grupowego

Ostatnia aktualizacja:
20.12.2016

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja