Programista systemu MS Dynamics NAV

TeamQuest

Opis stanowiska

  • udział we wdrożeniu systemu Microsoft Dynamics NAV
  • Samodzielna realizacja prac programistycznych w środowisku systemu Microsoft Dynamice VAV zarówno w starszych wersjach jak również w najnowszych

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w realizacji prac programistycznych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Umiejętność łatwego uczenia się

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w wdrażaniu systemu Microsoft Dynamics NAV ze strony dostawcy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w ciekawych, krajowych oraz międzynarodowych projektach
  • Praca w przyjaznej atmosferze wśród pasjonatów
  • Karta ENELMED
  • Karta benefit

Ostatnia aktualizacja:
09.12.2016

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie