Administrator / HD

IT CONNECT Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • administracja Active Directory, Exchange, WSUS, MS SQL

  • monitorowanie prawidłowej pracy wewnętrznych serwerów i systemów

  • zarządzanie poprawnością licencji zgodnie ze standardami (Software Asset Management)

  • współpraca z dostawcami i zakup odpowiedniego sprzętu

  • nadzór nad urządzeniami sieciowymi w organizacji (Routery, switche, Kontroler wifi, access pointy)

  • administrowanie systemami opartych o platformę Windows Server, Hyper-v

  • wsparcie helpdesk dla pracowników firmy w zakresie systemu ERP

  • prowadzenie dokumentacji walidacyjnej dla systemu ERP

  • tworzenie kopii bezpieczeństwa

  • zarządzanie i monitorowanie sieci LAN/WiFi

  • zarządzanie uprawnieniami

  • konfiguracja, rekonfiguracja komputerów i urządzeń (telefony komórkowe, drukarki) instalacja aktualizacja systemów, oprogramowania, itp

  • udzielanie pomocy użytkownikom końcowym, w tym pomoc techniczna przy obsłudze aplikacji biurowych, poczty elektronicznej, pracy z komputerem itp.

  • kontrola bieżących projektów prowadzonych przez Dział

Wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie jako HelpDesk/Administrator

  • inicjatywa i samodzielność w działaniu

  • umiejętność planowania i zarządzania czasem

  • analityczne myślenie i decyzyjność, umiejętność organizowania pracy

  • zdolności komunikacyjne, umiejętność współpracy na różnych płaszczyznach organizacji

  • bardzo dobra znajomość technologii sieciowych

  • znajomość narzędzi pomagających w rozwiązywaniu problemów technicznych/sieciowych

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca analizę dokumentacji technicznej

Ostatnia aktualizacja:
01.03.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja