Quality Technician / Inspektor Pomiarowy

ABB Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Bieżące wspieranie operatorów i ustawiaczy w realizacji planów produkcyjnych i rozwiązywaniu problemów technologicznych;

  • Inicjowanie przedsięwzięć i samodzielna realizacja projektów mających na celu optymalizację procesów produkcyjnych;

  • Koordynacja i wspieranie zespołów projektowych, ustalanie priorytetów zadań, egzekwowanie ich wykonania;

  • Dążenie do ciągłej poprawy jakości i produktywości z wykorzystaniem metody Lean Manufacturing;

  • Kontakt i współpraca z dostawcami, podwykonawcami, wykonawcami usług;

  • Współpraca z innymi działami wewnątrz zakładu (w szczególności jakość i narzędziownia).

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych w szczególności wtrysku termoplastów;

  • Dodatkowe doświadczenie w technologii duroplastów mile widziane;

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Otwartość na zmiany;

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie dobrym;

  • Znajomość SAP R3 mile widziana;

  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing / zarządzanie projektami będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę w pracy.

Ostatnia aktualizacja:
02.01.2019

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja