Fundraiser - praca dla studenta

Greenpeace Polska

Opis stanowiska

Jesteś pozytywną osobą, która lubi nawiązywać nowe znajomości?

Szukasz ciekawej pracy, a jednocześnie atrakcyjnych warunków zatrudnienia?

Pracy w niepełnym, elastycznym wymiarze godzin?

To świetnie, ponieważ Fundacja Greenpeace poszukuje osób na stanowisko fundraiser, a więc osób, które na ulicach polskich miast, rozmową zachęcają ludzi do wspierania Fundacji.

Wymagania

Warto z nami pracować, ponieważ:

  • nasze stawki są wyższe niż u innych pracodawców: średnio 3600 pln/brutto/mieś za ¾ etatu -> ok. 2700 pln / mieś na rękę

  • wystarczy przekonać dwie osoby w ciągu dnia, do wsparcia naszej organizacji, żeby zakończyć dzień pracy wcześniej i otrzymać pełną dniówkę!!

Oferujemy

Oferujemy również:

  • elastyczny grafik pracy

  • wolne weekendy

  • dodatkowo, do 1000 złotych na rękę za pozyskanie osoby do pracy w Twoim zespole w ramach rekrutacji bezpośredniej

  • bonusy pozapłacowe

  • profesjonalne szkolenia i wyjazdy integracyjne w Polsce i za granicą

  • zdobywanie doświadczenia w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku pracy

  • praca z tytułu umowy - zlecenia.

Ostatnia aktualizacja:
15.11.2017

Marketing / Reklama / PR, Praktyki / Staż, Sprzedaż / Obsługa klienta