Specjalista ds. Sprzedaży w Salonie Firmowym Orange - Smart Store

Orange Polska S.A.

Łódź Al. Piłsudskiego 3

Opis stanowiska

  • sprzedaż i promowanie naszej oferty wśród klientów odwiedzających salony Orange

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

  • obsługa klientów zgodnie ze standardami Orange

  • edukowanie klientów z zakresu nowych technologii

  • stałe uaktualnianie wiedzy o ofertach Orange oraz rynku telekomunikacyjnym

Wymagania

  • potrafisz słuchać i reagować na potrzeby klientów

  • chcesz być doradcą i opiekunem klientów

  • interesujesz się nowymi technologiami

  • działasz skutecznie, z pasją i dynamizmem

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów – mile widziane

Oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę sportową bez limitów

  • Realne wyzwania na co dzień

  • Internet i telefon bez limitu

  • Nowe znajomości i przyjaźnie na lata

Ostatnia aktualizacja:
08.09.2018

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta