Przedstawiciel ds. sprzedaży B2B

Nationale-Nederlanden

Łódź Kutno

Opis stanowiska

Chcesz pracować w sektorze finansowym, potrafisz budować relacje i chcesz widzieć wymierne efekty swojej pracy?

Jako Specjalista ds. sprzedaży do biznesu  dołączysz do ambitnego zespołu i będziesz odpowiadać za sprzedaż konkurencyjnego na rynku produktu w obszarze MSP.

Nasza Oferta:

  • konkurencyjne stałe wynagrodzenie podstawowe

  • atrakcyjny system premiowy

  • bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa)

  • karta paliwowa, laptop, telefon komórkowy

  • wsparcie asystenckie Call Center oraz narzędzia prospectingowe

  • program szkoleń związanych ze ścieżką Twojego rozwoju

  • praca z marką, cieszącą się ogromnym zaufaniem Klientów

Wymagania

Twoje zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych z segmentu MSP

  • sprzedaż ubezpieczeń grupowych, oraz opieka nad portfelem

  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedażowego

  • budowanie pozytywnego wizerunku Nationale Nederlanden wśród klientów biznesowych

Oferujemy

Nasze oczekiwania:

  • minimum dwa lata doświadczenia w sprzedaży w segmencie B2B

  • doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów biznesowych

  • przedsiębiorczość, dynamizm oraz gotowości do pracy w terenie

  • umiejętności budowania i utrzymywania relacji z klientami biznesowymi

  • nastawienia na cel i konsekwencji w działaniu

Ostatnia aktualizacja:
28.09.2017

Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia