Referent - Stażysta ds. Zasobów Ludzkich

Gi Group Sp z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Koordynacja procesów i samodzielne prowadzenie rekrutacji i selekcji pracowników tymczasowych

  • Współpraca i wsparcie kadry kierowniczej w zakresie prowadzenia rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy tymczasowej

  • Wsparcie operacyjne przy organizacji spotkań z kandydatami

  • Prowadzenie niezbędnych statystyk i raportów z realizowanych procesów rekrutacji

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług pracy tymczasowej

  • Przygotowywanie niezbędnych raportów, analiz, sprawozdań dotyczących stanu i poziomu zatrudnienia personelu tymczasowego

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (zarządzanie, zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia),

  • Dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku bądź w realizacji projektów rekrutacji personelu tymczasowego

  • Bardzo dobra praktyczna znajomość przepisów o zatrudnianiu pracowników tymczasowych

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku

  • Bardzo dobra znajomość programu Ms Excel - warunek konieczny

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

  • Elastyczność w działaniu i chęć podejmowania inicjatywy

  • Samodzielność i umiejętność ustalania priorytetów

  • Umiejętność pracy z ludźmi, otwartość oraz wysokie zdolności interpersonalne

  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • Umowę o pracę tymczasową na pełen etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Możliwość korzystania z programu lojalnościowego dla pracowników, karty Multisport oraz ubezpieczenia grupowego

Ostatnia aktualizacja:
03.06.2017

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry, Praktyki / Staż