Magazynier - operator wózka widłowego z UDT

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

Zadania:

  • obsługa wózka widłowego

  • rozlokowanie towaru na magazynie

  • praca ze skanerem

  • przyjęcia i wydania towaru

Wymagania

Wymagamy:

  • uprawnienia na wózki widłowe I WJO bądź uprawnienia na wysoki skład

  • doświadczenie w pracy jako Operator Wózków Widłowych - min. 1 rok

  • motywacji i chęci do pracy

  • gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym, w tym pracy w porze nocnej (7-15, 13-21, 18-2)

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat

  • wynagrodzenie godzinowe 16 zł brutto/h + premie

  • dodatek do pracy w porze nocnej

  • dla osób zaangażowanych możliwość przejścia na umowę bezpośrednio z firmą

CV prosimy przesyłać na adres praca.lodz@manpower.pl (z dopiskiem Stryków), bądź składać osobiście w Agencji Manpower na ul. Sienkiewicza 85/87 w Łodzi

Ostatnia aktualizacja:
10.03.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja