Planista Materiałowy

HRK S.A

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Planista MateriałowyMiejsce pracy: Łódź   Zadania:
  • planowanie i kontrolowanie materiałów niezbędnych do produkcji
  • prognozowanie i zamawianie materiałów, kontakt z dostawcami
  • kontrolowanie terminów i jakość dostaw materiałów
  • planowanie i nadzór nad inwentaryzacją
  • ustalanie dostępności komponentów
  • współpraca przy rozwijaniu systemu ERP
  Idealny kandydat posiada:
  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub logistyczne)
  • doświadczenie w obszarze zakupów i planowania materiałowego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy na systemach ERP
  Oferujemy:
  • Pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych cenach
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • szansę uczestnictwa w rozwoju organizacji opartej na wysokich standardach
  • inspirujące wyzwania i możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
2 lata

Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie

Branża / kategoria:
Logistyka