SharePoint Consultant

Nigel Frank International

Wymagania

Obowiązki:

  • Kontakt z klientem, zbieranie wymagań, analiza problemów, proponowanie rozwiązań.

  • Pierwsza lina wsparcia dla klientów.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość platformy Sharepoint w różnych wersjach.

  • Znajomość technologii webowych (eg. JavaScript, CSS, HTML and SQL).

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

  • Biegła znajomość języka angielskiego.

Oferowane:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem socjalnym.

  • Praca w międzynarodowym środowisku.

  • Praca w miłej atmosferze, spotkanie integracyjne.

  • Premie przyznawane w oparciu o wyniki.

  • Zagraniczne wyjazdy służbowe.

Ostatnia aktualizacja:
04.11.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie