Specjalista Usług Technicznych – Technik Instalacji Gazowych

CBRE Corporate Outsourcing Sp. z o.o.| Global WorkPlace Solutions

Pabianice

Wymagania

Opis stanowiska:

  • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń, usuwanie awarii

  • Obsługa instalacji gazów technicznych i linii kontrolnych (dokumentacja, modernizacje, przeglądy) w szczególności stacji redukcji gazu ziemnego, azotu, tlenu, wodoru, argonu oraz dwutlenku siarki.

  • Prowadzenie odbiorów gazowych linii produkcyjnych zgodnie z wymogami Klienta wraz z wykonywaniem diagramów palników

  • Wykonywanie corocznych ciśnieniowych prób szczelności instalacji zewnętrznych i wewnętrznych

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie napraw, konserwacji i modernizacji instalacji gazów technicznych

  • Podejmowanie natychmiastowych interwencji w przypadku zaistnienia zakłóceń w pracy urządzeń oraz instalacji gazowych w obszarze dostaw czynników energetycznych.

  • Obsługa dostaw czynników energetycznych oraz prowadzenie kontroli zużycia gazów technicznych (sporadycznie)

  • Wykonywanie czynności w oparciu o dokumentację techniczno-ruchową

  • Posługiwanie się aktualnym (sprawdzonym) sprzętem kontrolno-pomiarowym

Wymagania od kandydatów:

  • Wykształcenie średnie techniczne

  • Uprawnienia energetyczne E i D grupy II i III (obsługa, konserwacja, remonty)

  • Doświadczenie w serwisowaniu i obsłudze urządzeń i instalacji gazowych

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów międzyludzkich

  • Dobra znajomość obsługi komputera

  • Mile widziana umiejętność obsługi programu AutoCad

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Benefity w ramach funduszu socjalnego

Ostatnia aktualizacja:
04.03.2017

Energetyka / Elektronika, Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż