Specjalista QA / Tester

TeamQuest

Opis stanowiska

  • przeprowadzanie testów oraz tworzenie kompletnych scenariuszy testowych dla aplikacji;
  • organizacja, tworzenie oraz rozwijanie dokumentacji testowej i projektowej;
  • zarządzanie taskami w Jirze oraz Sharepoincie;
  • komunikacja z klientem;

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ze wskazaniem na wyższe techniczne,
  • minimum 1 doświadczenia doświadczenia w pracy jako Tester/Specjalista QA,
  • umiejętność planowania i wykonywania testów: integracyjnych, wydajnościowych, regresji, bezpieczeństwa,
  • umiejętność testowania WebServices,
  • umiejętność tworzenia Test Cases oraz automatyzacji testów,
  • znajomość podstaw programowania, JS, XML,
  • umiejętność korzystania z narzędzi: Firebug, devTool w IE, Eventlog,
  • umiejętność tworzenia scenariuszy testowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w grupie,
  • dokładność, skrupulatność,
  • dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowe atuty:

  • znajomość narzędzi typu Selenium, Jira,
  • znajomość nierelacyjnych baz danych (np. MongoDB)
  • znajomość rozwiązań typu ESB (np. Mule)

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników i doświadczenia
  • stabilne, długoterminowe zatrudnienie i pracę w młodym, prężnym zespole
  • szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów
  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów
  • doskonałą atmosferę pracy
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

Ostatnia aktualizacja:
15.12.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie