Pakowaczka/Pakowacz

Gi Group Sp. z o.o.

Majków Duży

ZADANIA:

  • Pakowanie, przepakowywanie towaru

  • WYMAGANIA:

  • Zdolności manualne
  • Chęć pracy w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22)
  • Książeczka sanepidowska (mile widziana)

  • OFERUJEMY:

  • Pracę na umowę zlecenie
  • Atrakcyjną stawkę godzinową
  • Pracę w Majkowie Dużym

  • Osoby spełniające powyższe wymagania i zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego aktualnego CV.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).
    Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Gi Group oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.

    Informacje dodatkowe

    Wymiar etatu:
    Pełny etat

    Rodzaj umowy:
    Umowa zlecenia

    Min. doświadczenie:
    Bez doświadczenia

    Min. wykształcenie:
    Podstawowe

    Branża / kategoria:
    Produkcja