Koordynator ds. BHP i PPOŻ. (K/M)

Apleona HSG Sp. z o.o.

Łódź Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Koordynator ds. BHP i PPOŻ będzie odpowiedzialna za:

  • Comiesięczne zbieranie danych z obiektów Klientów w zakresie HSE, generowanie i wysyłanie raportów;

  • Ścisła współpraca z działem BHP firmy Apleona HSG w zakresie tworzenia oraz aktualizacji dokumentacji wewnętrznej (procedury, instrukcje bhp);

  • Koordynacja podwykonawców w zakresie BHP;

  • Nadzór nad stanem technicznym sprzętu używanego przez Serwis Techniczny (w tym m. in. planowanie okresowych przeglądów Koordynacja PPOŻ. (nadzór nad realizacją prac związanych z przeglądami/ konserwacją/ naprawą urządzeń i instalacji ochrony ppoż.

  • Udział w aktualizacji Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego oraz w opracowywaniu planu ćwiczeń ewakuacji;

  • Zarządzanie flotą samochodową Klienta w wyznaczonym zakresie.

Wymagania

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie kierunkowe (np. studia podyplomowe w zakresie BHP)

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku. Mile widziane na zakładzie przemysłowym;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Umiejętne utrzymywanie standardów i wymagań prawnych z zakresu BHP;

  • Znajomość obowiązujących norm i przepisów dotyczących ochrony przeciwpożarowej;

  • Mile widziane świadectwa kwalifikacyjne SEP (min. Gr 1).

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;

  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach;

  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS (wczasy pod gruszą, ołówkowe, zapomoga świąteczna);

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.

Ostatnia aktualizacja:
03.11.2017

Doradztwo / Konsulting, Human Resources / Kadry, Przemysł / Produkcja